D1 News > Новини > Твій регіон > У самому центрі Дніпра прогулювались чотириметрові тотеми

У самому центрі Дніпра прогулювались чотириметрові тотеми

Культура
23 Квітня 2019, 15:32
Фінальний акорд Французьської весни. На площі Героїв Майдану представники Альянс Франсез влаштували неповторне шоу.

За масками цих чотириметрових фігур — французькі актори Перин, Жуль та Франц. Командою, розповідає Франц, вони виступають вже понад 10-ть років. До України ж приїхали вперше.

“У нас во Франции уже 25-30 лет мы проводим такие мероприятия в самых разных местах, в общественных местах. Мы очень любим оживлять эти места, чтобы людям было красиво, было поэтически на улице”, – розвповідає директор Дніпровського Альянс Франсез Орельєн Мас. 

В цій роботі мені подобається, що ми працюємо просто неба. Це вулична вистава і кожного разу ми нібито “розчинюємося” в різній архітектурі, декорі, геть у різному контексті“, – зізнається акторка Франц Уезо.

Костюм, розповідає акторка, важить приблизно шість кілограмів. Елементи управління знаходяться на самій людині. Аби не відволікати глядачів від створюваних образів, актори ховаються за вуаллю.

Костюм, розповідає акторка, важить приблизно шість кілограмів. Елементи управління знаходяться на самій людині. Аби не відволікати глядачів від створюваних образів, актори ховаються за вуаллю.

“У першій частині нашої вистави ми йдемо у натовп. Там взаємодіємо з людьми. Це і для того, аби зробити шоу більш інтерактивним, і для того, аби зорієнтуватись на місць, в якому ми опинились”. 

Ані завченого сценарію, ані відпрацьованих постанов. В різних умовах, розповідає Франц, актори програють різні сюжети, які побудовані на асоціаціях. Каже, для одних — це лише хаотичні рухи, для інших — танок, решта побачить тут життєві історії. Мову рухів дніпряни, вочевидь, зрозуміли.

“Очень нравится. Первый раз такое вижу. Редко, чтобы у нас такое показывали красивое и ещё, чтоб в люди вышли”, – розповідає дніпрянка. 

Таке шоу організатори привезли лише в три міста України: Запоріжжя, Дніпро та Харків.

Опубліковано: 23 Квітень, 15:32
Канал D1
 • Календарь

  Грудень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031