D1 News > Новини > Твій регіон > Увага: відключення світла 5 вересня

Увага: відключення світла 5 вересня

Новини
4 Вересня 2019, 15:24

У четвер, 5 вересня, проводитимуть капітальний ремонт та технічне обслуговування контактних мереж. У зв’язку з цим на деяких вулицях тимчасово відключать електроенергію, повідомляє пресслужба ДТЕК “Дніпровські електромережі”.

светБез світла опиняться:

1. Новокодацький район
вул.Дарвіна, 33, 35, 39а, 41, 47,36, 38, 62, 64, 72, 7-97, 82-88,
пров.Виконкомівський, 3, 15,
вул.Кулішова, 18, 48,
пров.Лісовий, 9-71, 16-92,
вул.Лісова, 7а, 7б, 7в, 7г,
пров.Лояна, 4, 8,

вул.8 Березня, 1а, 1-57, 2-64,
пров.8 Березня, 1-27, 2-22а,
вул.Олімпійська, 1-15,
вул.Ріжкова, 25-49, 32-70, 51-115, 72-120,
вул.Г.Ткаченко, 30-44а,
вул.Єфрейтора Пирогова, 7, 15, 19, 23, 64, 66,
вул.Аптекарська балка, 16-22,
вул.Леваневського, 12-34, 15-41,
пер.Гречеський, 4-16,
пров.Жоржинський, 1-5, 9,
пров.Стальний, 2а-6,
вул.Романа Шухевича, 1-15,
вул.Камчатська, 2-12,
вул.Олександра Чернікова, 1-9, 9/1, 2-8,
вул.Меренкова, 1-17, 2, 2а-8,
вул.Лукашенко, 1, 2-6, 3а-17, 8-22,
вул.Д.Апостола, 3-9, 4-8, 10-18, 13-19, 20-44, 21-43,
вул.Станіслава Оріховського, 3-11, 4-16, 13-19, 18,
вул.Ганни Ахматової, 1, 2-36, 5-29,
вул.Алмазна, 1-57, 2-20, 10-32, 13-57, 24-32, 36-60,
вул.Юдіна, 13-1, 20-46,
вул.Гарнізонна, 1-29, 2-20а, 22/1, 31-33,
вул.Сировця, 1-7, 2-6,
вул.У. Громової, 1-29, 2-30,
вул.Горна, 1-29, 2-30,
вул.Старокоротка, 17-22,
вул.Карпатська, 13-33, 20-36,
вул.Тираспольська, 1/1,
вул.Миколи Зерова, 26,
вул.Гастело, 1, 3, 2а-40, 5-51
вул.Мукачова, 121-127, 156-178,
пров.Усть-Ілімський, 1-7, 2,2а,
вул.Підгірна, 1-27, 2-16,
вул.Професіональна, 1-47, 2-42
вул.Республіканська, 2а, 2г, 2д, 2е, 2ж,
вул.Шушенська, 1-21, 2-22/1,
вул.Хорольська, 1-39а, 2-86,
пров.Хорольський, 1-11, 10-26, 23-31,
вул.Попова, 1-51, 2а-50,
вул.Інгульска, 242-268Б, 296,
вул.Петрозаводська, 445-515, 414-450,
пров.Сміливий, 2-22, 1-23,
вул.Глущенко, б/н,
вул.Чернігівська, 299-375, 262-348,
вул.Житомирська, 205а, б, в, д,
пров.Чернігівский, 32, 8а
вул.Трансформаторна, 26-112А, 114-124
пров.Трансформаторний, 1-7,
вул.Рилєєва, 40-86,
вул.Рилєєва, 31-165А, 2-34А, церква, б/н,
вул.Сорокового, 1-45, 2-46,
вул.Стадіонна, 2-36, 9-45,
пров.Перлинний, 1-11, 2-10,
вул.Перлинна, 2-10, 1-25, 27, 29,
пров.Заповідний, 1-13, 2-8,
вул.Заповідна, 1-23, 2-36/1,
вул.Безлісна, 18-34, 19-37, 41,
вул.Ставкова, 1-7,
вул.Загорянська, 1-9, 2-18,
вул.Безлісна, 36-84, 45-61, 87,
вул.Колгоспна Балка, 1-51, 2-50,
ж/м Покровський, 4а, 4в, 4д, 4ж, 4з, 5л,
вул.Максима Дія, 3а,
вул.Набережна Заводська, 119ж.

2. Амур-Нижньодніпровський район
пров.Донецький, 9-13, 18-24,
пров.Визволення, 1-272-6, 8а, 10а,
вул.Житомирська, 5-129, 2-86, 131-169, 92-124, 129/1,
пров.Житомирський, 1-61-79, 4-56,
вул.Щитова, 30-36, 31-37,
вул.Чернігівська, 210,
вул.Кемеровська, 76-88, 115а-137,
вул.Варварівська, 27а, 73,
пров.Кіровоградський, 2-8, 10-30, 3-13,
вул.Новочеркаська, 113-211, 88-152,
пров.Новочеркаський, 1-29, 2-24,
пров.Поленова, 2-62, 3-37,
вул.Карпенка-Карого, 1-27, 2-30,
вул.Карпова, 1а, 2-8,
вул.Луганська, 1-9, 2-10/1,
вул.Луговська, 208-248,
вул.Майбороди, 1,
туп.Неманський, 1-3,2-4,
вул.Обухівська, 1-41,2-36,
пров.Озерний, 8, 10,
просп.Мануйлівський, 34-72, 76-78, 74, 33-45,
вул.Ростовська, 151-199-201,
туп.Ростовський, 3-19,2-22,
вул.Саперна, 126-138,
вул.Спортивна, 2-6,
вул.Трамвайна, 55-57,
пров.Шкільний, 10-14,
вул.Крюкова, 26а-44; 45-83,
вул.Саранська, 8, 8а, 10,
вул.Таганрозька, 46-82а, 44а, 35-73.

3. Чечелівський район
вул.Січнева, 2-56, 15-65, 67,
пров.Новосічневий, 2а,
вул.Новосічнева, 2а-12, 14, 18а, 18-38, 42а, 46б, 17-29,35а, 35б, 37, 54б, 56а, 43-51в, 22б, 24а, 1-7а, 15а,
вул.Зеленогорська, 32-36, 37-43,
вул.Васильківська, 1-17, 2-16,
вул.Аптекарська балка, 139-129а, 141, 123-131, 92-118, 91-121,
пров.Токарний, 1-47, 2-16.

4. Самарський район
вул.Вільногірська, 1-17,2-18а, 17а-71,20-62,
вул.Довженка, 48,
вул.Орлина,75-165, 34-126.

5. Центральний район
вул.Русанівська, 1-69, 2-50,
вул.Флотська, 72-86, 86-114,
вул.Багрицького, 1-21, 47, 23-73,
вул.Ю.Савченко, 117, 119, 121а,
вул.Гродненська, 2а,
вул.Русанівська, 18,
пров.Европейський, 2-12, 5-7,
пров.1й Наклонний, 2-14,
вул.Надії Алексєєнко, 129-143,
вул.Пластивська, 1-15, 2-28,
вул.Кавалерійська, 28-44, 9-21, 22,
вул.Рабоча, 2-14,
вул.Канатна, 58а; 50-122, 3-21,
вул.Аптекарська балка, 15-89, 48-90,
вул.Кабардіновська, 1-17, 2-16.

6. Шевченківський район
ж/м Тополя-3, буд. 78, 74 (корп. 1-11), 72,
Запорізьке шосе, 53а, 53б, 80, 52д, 52е, .68.

Читайте також: Тротуари у Дніпрі нівечать не хулігани, а… комунальні служби

Опубліковано: 04 Вересень, 15:24
Канал D1
  • Календарь

    Листопад 2019
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Жов    
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930